Ana sayfa ÜrünlerBOPP Film Rulosu

Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı

Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı

  • Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı
  • Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı
  • Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı
  • Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı
Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BINHAO
Sertifika: CE CCC ISO9001:2015
Model numarası: BOPP-04
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 3MT
Fiyat: To be adviced
Ambalaj bilgileri: TEPSİ
Teslim süresi: 15days
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 250 ton / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
kullanım: Ambalaj için paketleme: karton ve palet
Genişlik: 120mm özellik: Su geçirmez
fonksiyon: Su geçirmez ısı sızdırmazlık renk: Şeffaf
Gerilme direnci: ≥200 Floresan Parlaklık: ≤1.0
Vurgulamak:

BOPP küçültme filmi

,

şeffaf BOPP filmi

 

Tıp, Sigara Kutusu Ambalajı İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Rulosu

 

 

 

1. ürün açıklaması

 

Malzeme BOPP özellik Neme dayanıklı
PHR (el hissi) 20-60 Adedi 1000 Kilo
şeffaflık Yarı Saydam veya Opak Kalınlık 0,08 - 0,3 mm
Ödeme şartları L / C, T / T, D / P Genişlik 120mm - 360mm veya Daha Geniş
tip Kalenderleme filmi uzunluk Sipariş etmek
belgeleme düşük toksisite, EN-71, REACH, ROHS vb.
Teslimat süresi 7 gün sonra depozito aldı veya L / C / TT
kullanım Yüksek net bitmiş sigara kutuları için kullanma

 

 

1. Enhance the finished presswork's alue through high transparent and super finish. 1. yüksek şeffaf ve süper bitirmek ile bitmiş preswork alue Geliştirmek. Prevent lamiation from being pressed bubbled and desquamate. Laminasyonun kabarmış ve desquamate'e basılmasını önleyin. Protect from harmful substances and water-proof,making long life storage for the printings. Baskılar için uzun ömürlü depolama sağlayarak zararlı maddelerden ve su geçirmezlikten koruyun.

 

2.The poeration doesn't require special technique and the film can be used in dry and wet laminator.. Available in various paper and inks,and suitable for lamination even with powder paper. 2. poeration özel bir teknik gerektirmez ve film kuru ve ıslak laminasyonda kullanılabilir .. Çeşitli kağıt ve mürekkeplerde mevcuttur ve hatta toz kağıt ile laminasyon için uygundur. After be treated with corona on the surface,It is good for spot UV and hot stamping. Yüzeyde korona ile muamele edildikten sonra, spot UV ve sıcak damgalama için iyidir.

 

3. Üretim ve kullanım sırasında herhangi bir toksik gaz veya uçucu içerik bulunmadığından çevre dostu ve sağlığa zararlı değildir.

 

4. Mükemmel maliyet tasarrufu çünkü yapışkan karıştırma, kaplama ve kurutma işleri.

 

 

 

Firmamız - Binhao

 

Binhao Group is a professional packaging enterprise who is committed offer the superior packaging design, packaging material and printing program to tobacco industry. Binhao Group, tütün endüstrisine üstün ambalaj tasarımı, ambalaj malzemesi ve baskı programı sunmayı taahhüt eden profesyonel bir ambalaj kuruluşudur. Main products included hand rolling paper, cigarette packaging, base paper, molasses packaging. Ana ürünleri el haddeleme kağıt, sigara paketleme, temel kağıt, pekmez ambalaj dahil.

 

We try our best to achieve technical innovation and diversification of trading all the time, and integrate preponderant factory resource of the domestic and overseas constantly. Biz her zaman teknik yenilik ve ticaret çeşitlendirme elde etmek için elimizden geleni ve sürekli yurtiçi ve yurtdışı baskın fabrika kaynağı entegre. We have strong technology strength and manufacturing facility, inclduing German Monralan series printing machine group,. Biz Alman Monralan serisi baskı makinesi grubu inclduing, güçlü teknoloji gücü ve üretim tesisi var. Swiss Buster high precision automatic die cutting machine, holographic anti-counterfeiting hot stamping machine, production line of wheel. İsviçre Buster yüksek hassasiyetli otomatik kalıp kesme makinesi, holografik sahteciliğe karşı sıcak damgalama makinesi, tekerlek üretim hattı. Manufactureing facilty of PVC heat-sealable film and twisted film use advanced extrusion technology and testing system. PVC ısıl yapışmalı film ve bükülmüş film üretimi, gelişmiş ekstrüzyon teknolojisi ve test sistemi kullanır.

 

Biz mükemmel kalite, sıkı yönetim, derin teknik vakıf ve özel özel hizmet ile müşterilerimizin övgü ve güvenini kazanmak, ürünlerimiz Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Rusya, Vietnam, Laos, Kuzey Kore, Singapur ve daha kaplıydı 30 ülke ve bölge.

 

Teknik yeniliklere ulaşmaya devam ediyoruz ve düşük karbonlu ortamlarda ısrar ediyoruz, tütün endüstrisinin pacemaker'ı olmaya çalışıyoruz ve müşterilerle bir kazan-kazan durumu yaratıyoruz.

 

 

Hizmetlerimiz


1. Sample sipariş mevcut.

2. Any inquiry or requirements will get prompt attention in 24 hours. 2. Herhangi bir soruşturma veya gereksinimleri 24 saat içinde istemi dikkatini alacaktır. After sending, we will track the products for you once every two days, until you get the products. Gönderdikten sonra, ürünleri alana kadar ürünleri iki günde bir takip edeceğiz. When you got the goods, test them, and give me a feedback. Malları aldığınızda, test edin ve bana bir geri bildirim verin. If you have any questions., please feel free to contact with us. Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

 

Çin Fabrika Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Rulo Tıp, Sigara Kutusu Ambalaj için

 

Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı 0Tıp İçin Yüksek Şeffaflık 120mm BOPP Film Şeridi, Sigara Kutusu Ambalajı 1

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Tyler

Tel: +8615521213563

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: R & F Yeni Dünya Merkezi Binası, No.307 Orta Guangzhou Caddesi, Guangzhou, Çin

Fabrika adres:Guangdong, Çin