Ana sayfa ÜrünlerGözyaşı şeridi bandı

152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları

152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları

  • 152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları
  • 152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları
  • 152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları
  • 152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları
152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Binhao
Sertifika: ISO9001 MSDS
Model numarası: TT-118
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 160 Rulo
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Karton, Ürünler İçin Küçük Plastik
Teslim süresi: 7 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: 5000 Rulo / Ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
COLI Kimliği: 30mm Koparmak: Elle
Şekillendirme tipi: RULO
Vurgulamak:

yırtılabilir bant

,

yırtılabilir ambalaj bandı

 

 

Kendinden Yapışkanlı Tip Yırtma Şeridi Bant Paketi Sigara

 

 

 

Giriş

Tear Tape is a tensilized polypropylene tear tape engineered with an acrylic adhesive system. Gözyaşı Bandı, akrilik bir yapışkan sistemle tasarlanmış, gerilmiş bir polipropilen gözyaşı bandıdır. This high tensile tear tape offers good initial tack, excellent shear resistance, and strong ultimate adhesion. Bu yüksek gerilimli yırtma bandı iyi bir ilk yapışma, mükemmel kayma direnci ve güçlü nihai yapışma sunar. Available in a variety of lengths and widths for application flexibility. Uygulama esnekliği için çeşitli uzunluk ve genişliklerde mevcuttur. It is used for detergent and consumer cartons, padded shipping envelopes, express delivery, and courier envelopes and medium to heavy-weight corrugated cartons Deterjan ve tüketici kartonları, yastıklı nakliye zarfları, ekspres teslimat ve kurye zarfları ve orta ila ağır oluklu kartonlar için kullanılır

 

 

Kendinden Yapışkanlı Gözyaşı Bandı

 

Self-adhesive tear tape is created to facilitate the opening of the package to avoid damage and other mechanical effects. Hasar ve diğer mekanik etkilerden kaçınmak için ambalajın açılmasını kolaylaştırmak için kendinden yapışkanlı yırtma bandı oluşturulur. Narrow strip makes it easy to fix the packaging material and at the same time it is not interfering with the visual appearance of the product. Dar şerit, ambalaj malzemesinin sabitlenmesini kolaylaştırır ve aynı zamanda ürünün görsel görünümüne müdahale etmez.

 

Tear tape, also known as tear-strip or tear-off ribbon is a narrow adhesive tape used to open packaging. Gözyaşı şeridi veya yırtma şeridi olarak da bilinen gözyaşı bandı, ambalajı açmak için kullanılan dar bir yapışkan banttır. It is used on tobacco products such as cigarettes and cigars, to aid the opening of the packaging. Ambalajın açılmasına yardımcı olmak için sigara ve puro gibi tütün ürünlerinde kullanılır. And it has the material of BOPP, PET and MOPP with logo printing and holographic. Ve logo baskı ve holografik ile BOPP, PET ve MOPP malzemesine sahiptir.

 

 

Gözyaşı Bandı Tipik değerler
Sıcaklık derecesi -20 ° C ~ 80 ° C
Renk Siyah, beyaz, kırmızı, sarı, mavi ve yeşil, sarımsı kahverengi
Kalınlık özelleştirilmiş
Genişlik 1 mm-152 mm
uzunluk 1000-20000M
Maksimum gerilme oranı % 150
Kırılma gücü 141bs / bölgesindeki
Çelik levha viskozitesi 18 oz / inç
Yüzey viskozitesi 18 oz./in 18 oz / inç
180 ° soyulma mukavemeti 1.05 (N / cm)
Gerilme direnci 38.5 (N / cm)

Uygulamalar


• Sigara, CD, kozmetik uygulamaları.
• Özellikle sızdırmazlık kutusu için
• kimyasallara dayanıklı

 

 

* Not: Yukarıdaki veriler, ürün özellikleri olarak değil tipik değerlerdir.

  •  
  •  
  •  
  • Binhao
  •  

152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları 0

 

Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd is a specialized in packaging technology. Guangzhou Binhao Technology Co, Ltd ambalaj teknolojisi konusunda uzmanlaşmıştır. The company has been offering superior anti-counterfeiting package, base packaging material and customized printing to cigarette, food, medicines, tea, health products industries. Şirket sigara, gıda, ilaç, çay, sağlık ürünleri endüstrilerine üstün sahteciliğe karşı paket, baz ambalaj malzemesi ve özelleştirilmiş baskı sunmaktadır. Main products portfolio: BOPP film, tear tape and aluminum foil paper with holographic and anti-counterfeiting printing. Ana ürün portföyü: Holografik ve sahteciliğe karşı baskı içeren BOPP film, gözyaşı bandı ve alüminyum folyo kağıdı.

Binhao has established long-term partnership with well-known companies such as China Tobacco as supplier and for technical cooperation. Binhao tedarikçi ve teknik işbirliği için Çin Tütün gibi tanınmış şirketlerle uzun vadeli bir ortaklık kurmuştur. With high quality products, technology advantage and responsible after-sales, our company has won trust and praise from customers globally. Yüksek kaliteli ürünler, teknoloji avantajı ve sorumlu satış sonrası ile, firmamız küresel müşterilerden güven ve övgü kazandı.

Our company has been perfecting its production line adhering to the "high-tech, high standard, high quality" doctrine. Firmamız "yüksek teknoloji, yüksek standart, yüksek kalite" doktrinine bağlı üretim hattını mükemmelleştiriyor. We have the abundant technical force and advanced manufacturing facility, including German Monrolan series printing machine group, Swiss Buster high precision automatic die cutting machine, holographic anti-counterfeiting hot stamping machine,etc. Biz Alman Monrolan serisi baskı makinesi grubu, İsviçre Buster yüksek hassasiyetli otomatik kalıp kesme makinesi, holografik sahteciliğe karşı sıcak damgalama makinesi, vb dahil olmak üzere bol teknik gücü ve gelişmiş üretim tesisi var. We now holds ISO 9001-2015 quality management system certification, CE certification, SGS certification updated 2016. Şimdi ISO 9001-2015 kalite yönetim sistemi belgelendirme, CE sertifikası, SGS sertifikası 2016 güncellendi tutar.

 

 

 

SSS

Q1. S1. What is your terms of packing? Ambalaj şartları nedir?
A: Generally, we pack our goods in neutral white boxes and brown cartons. Bir: genellikle, paketi mal nötr beyaz kutular ve kahverengi karton. If you have legally registered patent, we can pack the goods in your branded boxes after getting your authorization letters. Yasal olarak tescilli patentiniz varsa, yetki mektuplarınızı aldıktan sonra malları markalı kutularınıza paketleyebiliriz.


Q2. S2. What is your terms of payment? Ödeme koşulları nedir?
A: T/T 30% as deposit, and 70% before delivery. A: T / T mevduat olarak% 30%, ve 70% teslimattan önce. We'll show you the photos of the products and packages before you pay the balance. Bakiyeyi ödemeden önce size ürün ve paketlerin fotoğraflarını göstereceğiz.


Q3. Q3. What is your terms of delivery? Teslimat şartları nedir?
A: EXW, FOB, CFR, CIF, DDU.


Q4. S4. How about your delivery time? Teslim süresi hakkında nasıl?
A: Generally, it will take 15-30 after receiving your advance payment. A: Genellikle, peşin ödeme aldıktan sonra 15-30 alacak. The specific delivery time depends on the items and the quantity of your order. Belirli teslimat süresi öğeleri ve sipariş miktarına bağlıdır.


Q5. Q5. Can you produce according to the samples? Örneklere göre üretebilir misiniz?
A: Yes, we can produce by your samples or technical drawings. A: Evet, biz numune veya teknik çizimleri ile üretebilir. We can build the molds and fixtures. Kalıpları ve demirbaşları inşa edebiliriz.

 

 

 

Resimlerin Gözyaşı Bandı:

152mm 150% Gözyaşı Şeridi Bandı Paketleme Puroları 1

 

 

 

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Tyler

Tel: +8615521213563

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: R & F Yeni Dünya Merkezi Binası, No.307 Orta Guangzhou Caddesi, Guangzhou, Çin

Fabrika adres:Guangdong, Çin