Ana sayfa ÜrünlerBOPP Film Rulosu

% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık

% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık

  • % 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık
  • % 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık
  • % 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık
  • % 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık
% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: BINHAO
Sertifika: CE CCC ISO9001:2015
Model numarası: BOPP-010
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 3 T
Fiyat: To be adviced
Ambalaj bilgileri: TEPSİ
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 250 ton / ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
renk: Şeffaf Gerilme direnci: ≥200
Kalınlık: 15μ-60 μ paketleme: karton ve palet
EVA: 24 PARLAK
Vurgulamak:

bopp shrink film

,

şeffaf bopp film

 

Sigara Kutuları Filmi İçin% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Paket Malzemeleri

 

 

BOPP film üretimi, polipropilen polimer eriyikten uzun ve dar burun birinci tabaka veya kalın filmden ve daha sonra özel çekme makinesi içinde, belirli bir sıcaklık ve ayarlanan hızda, aynı anda dikey olarak iki veya adım adım yapılır. yönünde (dikey, yatay) ve ince filmden yapılmış uygun soğutma veya ısıl işlem veya özel işleme (korona, kaplama vb.) aracılığıyla.

 

 

 

Açıklama

 

ad BOPP Shrink Wrap Film
Kalınlık 21micron
Genişlik 120mm
uzunluk 2500
Renk Şeffaf veya özelleştirilmiş
Malzeme BOPP
kullanım Su geçirmez
avantaj Ücretsiz logo özelleştirme

 

 

 

1. Mükemmel maliyet tasarrufu çünkü yapışkan karıştırma, kaplama ve kurutma işleri.

 

2.The poeration doesn't require special technique and the film can be used in dry and wet laminator.. Available in various paper and inks,and suitable for lamination even with powder paper. 2. poeration özel bir teknik gerektirmez ve film kuru ve ıslak laminasyonda kullanılabilir .. Çeşitli kağıt ve mürekkeplerde mevcuttur ve hatta toz kağıt ile laminasyon için uygundur. After be treated with corona on the surface,It is good for spot UV and hot stamping. Yüzeyde korona ile muamele edildikten sonra, spot UV ve sıcak damgalama için iyidir.

 

3. Üretim ve kullanım sırasında herhangi bir toksik gaz veya uçucu içerik bulunmadığından çevre dostu ve sağlığa zararlı değildir.

 

4. Enhance the finished presswork's alue through high transparent and super finish. 4. yüksek şeffaf ve süper bitirmek yoluyla bitmiş preswork alue Geliştirmek. Prevent lamiation from being pressed bubbled and desquamate. Laminasyonun kabarmış ve desquamate'e basılmasını önleyin. Protect from harmful substances and water-proof,making long life storage for the printings. Baskılar için uzun ömürlü depolama sağlayarak zararlı maddelerden ve su geçirmezlikten koruyun.

 

 

 

 

Paket ve Nakliye

 

teslim
Mal göndermenin üç yolu vardır,
(1) By express. (1) ekspres tarafından. When the order quantity is small or shipped in several times, we recommend the Express for its short delivery time and convenience. Sipariş miktarı küçük olduğunda veya birkaç kez sevk edildiğinde, kısa teslim süresi ve rahatlığı için Express'i öneririz.
(2) By air. (2) Hava yoluyla. Compared to express, the goods would be shipped to customs instead of to your door. Ekspres ile karşılaştırıldığında, mallar kapınıza değil gümrüklere sevk edilecektir. Compared to sea shipping, it has the advantage of short delivery time. Deniz nakliye karşılaştırıldığında, kısa teslim süresi avantajı vardır.
(3) By sea. (3) deniz yoluyla. When the order quantity is large. Sipariş miktarı büyük olduğunda. We recommend shipping it by sea for its low cost. Düşük maliyetiyle deniz yoluyla göndermenizi öneririz. But please place the order in advanced because the shipping time is much longer than by express or by air. Ancak nakliye süresini ekspres veya hava yoluyla çok daha uzun olduğu için lütfen siparişi önceden verin.

 

 

 

Firmamız - Binhao

 

Binhao Group is a professional packaging enterprise which is committed offer the superior packaging design, packaging material and printing program to tobacco industry. Binhao Group, tütün endüstrisine üstün ambalaj tasarımı, ambalaj malzemesi ve baskı programı sunmayı taahhüt eden profesyonel bir ambalaj kuruluşudur. Main products included hand rolling paper, cigarette packaging, base paper, molasses packaging. Ana ürünleri el haddeleme kağıt, sigara paketleme, temel kağıt, pekmez ambalaj dahil.

 

We try our best to achieve technical innovation and diversification of trading all the time, and integrate preponderant factory resource of the domestic and overseas constantly. Biz her zaman teknik yenilik ve ticaret çeşitlendirme elde etmek için elimizden geleni ve sürekli yurtiçi ve yurtdışı baskın fabrika kaynağı entegre. We have strong technology strength and manufacturing facility, inclduing German Monralan series printing machine group,. Biz Alman Monralan serisi baskı makinesi grubu inclduing, güçlü teknoloji gücü ve üretim tesisi var. Swiss Buster high precision automatic die cutting machine, holographic anti-counterfeiting hot stamping machine, production line of wheel. İsviçre Buster yüksek hassasiyetli otomatik kalıp kesme makinesi, holografik sahteciliğe karşı sıcak damgalama makinesi, tekerlek üretim hattı. Manufactureing facilty of PVC heat-sealable film and twisted film use advanced extrusion technology and testing system. PVC ısıl yapışmalı film ve bükülmüş film üretimi, gelişmiş ekstrüzyon teknolojisi ve test sistemi kullanır.

 

Biz mükemmel kalite, sıkı yönetim, derin teknik vakıf ve özel özel hizmet ile müşterilerimizin övgü ve güvenini kazanmak, ürünlerimiz Kuzey Amerika, Güney Amerika, Afrika, Rusya, Vietnam, Laos, Kuzey Kore, Singapur ve daha kaplıydı 30 ülke ve bölge.

 

Teknik yeniliklere ulaşmaya devam ediyoruz ve düşük karbonlu ortamlarda ısrar ediyoruz, tütün endüstrisinin pacemaker'ı olmaya çalışıyoruz ve müşterilerle bir kazan-kazan durumu yaratıyoruz.

 

 

 

 

 

Gösteriler:

% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık 0

% 5 Büzülme BOPP Film Rulo Sigara Kılıfları İçin Paket Malzemeleri 15μ-60 μ Kalınlık 1

 

 

İletişim bilgileri
Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd

İlgili kişi: Tyler

Tel: +8615521213563

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

İLETİŞİM

Adres: R & F Yeni Dünya Merkezi Binası, No.307 Orta Guangzhou Caddesi, Guangzhou, Çin

Fabrika adres:Guangdong, Çin