Ana sayfa

Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
1 2 3 4 5 6 7 8

Guangzhou Binhao Technology Co., Ltd

Guangzhou Binhao Technology Co, Ltd tütün, çay, kahve, sos, gıda ve ilaç endüstrileri için ambalaj çözümleri büyük bir sağlayıcısıdır. Biz zarif baskı hizmeti, sahteciliğe karşı ambalaj tasarımı ve holografik BOPP film, gözyaşı bandı, alüminyum folyo kağıt, devrilme kağıt vb dahil ambalaj malzemeleri sunuyoruz.

"yüksek teknoloji, yüksek standart, yüksek kalite" her zaman üretim prensibi olmuştu. Biz Alman Monrolan serisi baskı makinesi grubu, İsviçre Buster yüksek hassasiyetli otomatik kalıp kesme makinesi, holografik sahteciliğe karşı sıcak damgalama makinesi de dahil olmak üzere bol teknik gücü ve gelişmiş üretim ekipmanları var. Şirket ayrıca teknik yenilik ve kalite iyileştirme çalışmalarını sürdürürken kalite yönetim sistemi için GB / T 19001-2016 / ISO9001: 2015 sertifikası ve ihraç ettiği ürünler için SGS sertifikalarına sahiptir.

Binhao, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkararak ve nihayetinde şirketin Çin malı ürünlerin kötü oy alan imajını bozma misyonunu yerine getirerek tercih edilen, markalı, güvenilir bir tedarikçi olmayı hedefliyor. Böyle büyük bir görev üzerine, ambalaj endüstrisinin gelişimine daha fazla katkıda bulunmak için ortaklar ve müşterilerle senkronize geliştirme ve ilerleme arayışındayız.

Tek elden satın alma ortağı ---- BINHAO

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 2000000-3000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 70% - 80%

Şirket tarihçesi

Çin merkezli bir şirket olan Guangzhou Binhao Technology Co, malzemelerin geliştirilmesi, dönüştürülmesi ve dağıtılması konusundaki temel yetkinlik alanında bir ambalaj malzemeleri endüstrisi lideridir. Şirket 10 yıldan fazla bir süredir başarıyla faaliyet göstermektedir. Küresel ağı ve iki bağlı kuruluşu ve acentesi arasındaki yakın işbirliği dünya çapında servis ve destek sağlar.

Binhao, dünya çapındaki tütün, çay, kahve, sos, gıda ve ilaç endüstrilerine paketleme malzemeleri ve rekabet karşıtı çözümler sunarken, Güneydoğu Asya, Avrupa, Güney Amerika ve Orta Doğu bizim başlıca ihracat pazarlarımızdır. Kalitedeki güç, baskı programlarının özelleştirme hizmeti ve satış sonrası hizmetler bize küresel müşteriler arasında güven ve övgü kazandı.

Gelişme ve iyi iş bütünlüğü sayesinde, teknik işbirliği ve ek ürün tedariki için Çin Tütün dahil olmak üzere tanınmış firmalar ile uzun vadeli iş ilişkileri kurduk.

Firma Servisi

“Yüksek teknoloji, yüksek standart, uygun maliyetli”

İşletme ve Servis:

Sahteciliğe karşı ambalaj tasarımı, Ambalaj malzemeleri, Baskı programı

Danışmanlık, Tasarım, Tedarik

Özel Servis

Ana Ürünler:

BOPP Film, Gözyaşı Bandı, Sigara Karton Kutu, İç Çerçeve, Alüminyum Folyo Kağıt, Bahşiş Kağıdı, Fiş Ambalaj Kağıdı, Holografik BOPP Filmi, Sahteciliğe Karşı Gözyaşı Bandı

Şirket misyonu:

Çin menşeli mamullerin kalitesiz görüntüsünü bozmak.

Şirket takım

Güçlü ve enerjik BINHAO ekibi

Ar-Ge departmanı:
AR-GE ekibimiz yeni örnekleri müşterimizin fikrine veya orijinal örneğine göre yapabilir. Kaliteyi ve teknolojiyi geliştirmek için kaynak eşleştirme malzemesi.
Satış Departmanı:
Satış ekibimiz deneyimli ve güler yüzlü olup, müşteriye profesyonel öneride bulunabiliriz.
Üretim departmanı:
Üretim ekibimiz iyi ve istikrarlı malların iyi kalitede üretmek.
QC departmanı:
Kalite kontrol cihazımız orijinal malzemeden salmastraya kadar olan ürünleri kontrol eder ve her adımın iyi olduğundan emin olun.
Lojistik Departmanı:
Lojistik ekibimiz, müşteriyi teslim edene kadar gönderiyi seçip takip etmesi için müşteriye farklı nakliye seçenekleri sunar.
Satış sonrası departmanı:
Satış sonrası ekibimiz, dünyanın her yerine satılan ürünlerimiz için hızlı ve yüksek verimlilikte bir cevap verebilir.

New Office

İşimiz Orta Doğu, Avrupa, Güney Amerika, Afrika, Doğu ve Güney Doğu Asya'ya uzandı;

şu ana kadar Dubai'de, pek çok sigara fabrikası ve acentesiyle sağlam işbirliği ilişkileri kurmak, en iyi hizmeti sunmak ve teslimat süresini sağlamak için stok tutmak için ofisler kurduk.

Partner

İLETİŞİM

Adres: R & F Yeni Dünya Merkezi Binası, No.307 Orta Guangzhou Caddesi, Guangzhou, Çin

Fabrika adres:Guangdong, Çin